نشر کلیپ هایی از پشت صحنه فیلم سینمایی Warcraft

Warcraft Movie

 

سینمایی Warcraft در ۱ ژوئن 2016 در سینما های دنیا اکران شد. این فیلم سینمایی که توسط بلیزارد حمایت می شد با هزینه 160 میلیارد دلاری توسط کارگردان سینمای هالیوود Duncan Jones ساخته شد و توانست در گیشه بین المللی (شامل گیشه ایالات آمریکایی) مبلغ 433.7 میلیارد دلار بفروشد. از زمان انتشار خبر ساخت این سینمایی انتقاد های زیادی به آن از طرف منتقدین مخصوصاً طرفداران بازی مطرح بود. پس از فروش نسبتاً ضعیف فیلم و داستان شاید تا حدودی کسل کننده آن، این انتقاد ها بیشتر شد تا آنجا که در Rotten Tomatoes این اثر تنها توانست نمره 27 از 100 (27٪) را کسب کند. هر چند Warcraft در Game Spot نمره 8.8 از 10 و در IMDB نمره 6.9 از 10 که به نظر نمرات خوبی برای چنین اثری بودند را بدست آورد.

حال پس از گذشت حدود ۲ سال از نشر Warcraft، کارگردان آن در صفحه توییتر خود کلیپ هایی کوتاه از پشت صحنه فیلم را منتشر کرده است. آنطور که پیداست، قسمت های قابل توجهی از فیلم اصلی حذف شده اند. در بین این کلیپ ها صحنه ای از حمله یک Troll به Stormwind را شاهد هستیم که به کلی از فیلم نهایی حذف شده است. به طور کلی شاید عدم حذف این صحنه ها از نسخه ویرایش شده نهایی فیلم می توانست نتیجه بهتر و بازخورد های مثبت تری را برای این اثر رقم بزند.

هم اکنون در سایت وو سورس، ویدیو های منتشر شده در صفحه توییتر دانکان جونز از پشت صحنه سینمایی Warcraft را آماده کرده ایم که می توانید در زیر مشاهده نمایید.

ویدیو پشت صحنه Warcraft: صحنه Elwynn Forest

 

 

ویدیو پشت صحنه Warcraft: حمله Troll به Stormwind

 

 

ویدیو پشت صحنه Warcraft: منطقه Karazhan

 

 

ویدیو پشت صحنه Warcraft: اولین بازدید از اسلحه خانه

 

 

برچسب ها: ,,,,,,