آشنایی با کلاس Warrior

آشنایی با کلاس Warrior

جنگجو (به انگلیسی: Warrior) نام یک کلاس بسیار قدرتمند در بازی World of Warcraft می باشد که از محبوبیت به خصوصی در بین بازیکنان برخوردار است. Warrior ها می توانند در نقش های تانکی و DPS بازی کنند. شاخه ی Protection این هیرو دارای خواص مرتبط با تانکی می باشد که کشتن Warrior را بسیار دشوار می کند. همچنین هیرو می تواند در نقش Melee Damage نیز قوی کار کند. در حالت DPS خسارت از نزدیک هیرو بسیار بالا و قابل توجه می باشد. این کلاس دارای سه Specialization با عناوین Arms، Protection و Fury می باشد که هر کدام نوع مخصوصی از شیوه بازی کردن را می طلبد.

 

ویژگی های کلاس Warrior

کلاس جنگجو دارای دو Spec مخصوص DPS با نام های Arms و Fury می باشد. هیرو Fury قابلیت استفاده از دو اسلحه ی Two Hand را در یک زمان دارای می باشد (با استفاده از Titan’s Grip). همچنین این کلاس از قابلیت اعمال دَمیج به صورت AOE را نیز بهره می برد. Warrior این کار را با استفاده از Whirlwind و Bladestorm انجام می دهد. آن ها با استفاده از Stance ها می جنگند که میزان تولید Rage را تغییر می دهند. Rage منبع اصلی مورد نیاز برای اجرا (Cast) اسپل های Warrior می باشد.

Protection برای زمانی استفاده می شود که بازیکن قصد دارد با کاراکتر خود نقش تانکی را (اغلب در Raid ها) ایفا نماید.

Fury قابلیت حمل دو اسلحه two hand در یک زمان را به هیرو می دهد.

Arms قدرتمند در PVE و همچنین دارای قابلیت های مختص به زنده ماندن در PVP. هیرو های Arms در صورتی که دارای GS بالا باشند می توانند نتیجه PVP را تعیین کنند یا حداقل بر روی نتیجه نهایی تاثیر مثبت بگذارند.

Warrior ها می توانند با استفاده از باف (Buff) های Battle Shout و Commanding  در Raid باعث افزایش قدرت یار های خودی در پارتی (Party) شوند.

هیرو های این کلاس می توانند دشمنان را غافلگیر کنند مثلا Charge  باعث Stun شدن حریف و وارد کردن مقدار اندکی دمیج به او می شود که در بین پلیر ها به عنوان یکی از محبوب ترین توانایی ها به صورت متعدد استفاده می گردد.

برچسب ها: ,,,,,