آشنایی با کلاس Rouge

آشنایی با کلاس Rouge

روگ (به انگلیسی: Rouge) کلاس (Class) چرم پوش (Leather) در رول DPS می باشد. Rogue قابلیت وارد کردن دمیج های بالا و سنگین با سرعت بالا به دشمنان را دارد. Rogue هیرویی می باشد که می تواند از دیگران گلد بقاپد و و یا آن ها را Stab کرده و سپس به آن ها حمله کند. می تواند در مدت چند ثانیه هیرو Full Item را از پا در آورد و در یک کلام:اگر مراقب اطرافتان نباشید Rogue جان هیروی شما را به راحتی می گیرد. Rogue در لغت نامه به معنای سرکش می باشد. هیرو ها این کلاس در بازی World Of Warcraft نیز نقش یک دزد حرفه ای را بازی می کنند.

 

ویژگی های کلاس Rouge

اساس توانایی های روگ در قابلیت های غیب شدن (Invisible) هیرو می باشد که باعث می شود بتواند با چند ضربه از پشت دشمن را نابود یا حد الاقل مجبور به عقب نشینی و فرار کند.

روگ هیروی Melee اتک می باشد و از نزدیک به دشمنان خود اتک می دهد.از قابلیت های دیگر روگ می توان به استفاده از سَم بر روی هر دو اسلحه ی خود اشاره کرد. (قرار دادن Poison بر روی Weapons)

Weapon یا اسلحه Rogue معمولا Dagger می باشد که می توان یکی از آن ها را بر روی هر دست سوار کرد. (یعنی بر روی دو دست – دو دَگر)

معمولا حملات هیرو Rogue با غیب شدن و پشت حریف رفتن آغاز و سپس با کست (Cast) کردن اسپل هایی مانند Cheap Shot. برای Stun کردن (در این مورد به مدت 4 ثانیه) شکل می گیرند.

البته استفاده از Weapon ها برای Class روگ محدود نمی باشد و Rogue می تواند از انواع آن ها مانند Axe One Hand، Mace One Hand، Sword One Hand  استفاده کند. دقت کنید بسیاری از Spell های کاربردی Rogue تنها با Dagger و یا Fist کار می کند (به عنوان مثال:Mutilate).

Rogue دارای باف (Buff) های کاربردی مانند Wiftblade’s Cunning می باشد. (در این مورد میزان Haste Rating هیرو افزایش می یابد)

هنگامی که Rogue از Stealth استفاده می کند غیب می شود و کسی قادر به دیدن هیرو نمی باشد (به جز Allies و یک سری از موجودات هوشمند داخل بازی).

هیرو Rogue به دلیل قابلیت های مختص به Stun و قطع کردن(Interrupt) کَست (Casting) اسپل ها (مانند Kick) و غیب شدن توانایی بالایی در PVP دارد.

هیرو Rogue تنها دارای Spec ها مرتبط با DPS می باشد. اما در صورتی که در وضعیت بد مانند کم بودن هیل و زیاد بودن دشمن ها قرار گیرد می تواند از سه اسپل Combat Readiness و Evasion و Recuperate جهت رَد کردن دمیج ها و Heal کردن خود استفاده کند.

برخی از قابلیت های روگ نیز حالت فان (Just For Fun) دارند و به کار هیرو DPS نمی آیند مانند Pick Pocket که اغلب برای دزدیدن گلد استفاده می شود. (البته در برخی موارد این مورد کاربرد جدی دارد)

 

تخصص های (Specialization) کلاس Rogue

Assassination

Mutilate

Envenom

Venomous Wounds

Vendetta

Mastery: Potent Poisons

Master Poisoner

 

Combat

Blade Flurry

Revealing Strike

Killing Spree

Adrenaline Rush

Mastery: Main Gauche

Combat Potency

 

Subtlety

Backstab

Hemorrhage

Find Weakness

Shadow Dance

Mastery: Executioner

Sinister Calling

 

برچسب ها: ,,,,