آشنایی با کلاس Paladin

آشنایی با کلاس Paladin

پالادین (به انگلیسی: Paladin) یکی از کلاس ها بازی World of Warcraft می باشد که از پارادایم ها و روش ها سه گانه اصلی بازی، نقش ها دفاعی (tank Role)، شفابخشی (Healer Role) و هجومی (DPS Role) می تواند استفاده نماید.

 

ویژگی های کلاس Paladin

Paladin ها قابلیت تحمل ضربات شدید در هنگام جنگ را دارند و می توانند در PVP های دشوار و درهم عامل مهمی در برتری تیم خود باشند. آن ها می توانند بازیکنان یار (Allies) را شفا بخشند (Healing) و یا دشمنان را Stun کنند;  می توانند یاران کشته شده ی خود را زنده کنند (از طریق اسپل Redemption). آن ها قابلیت حمل اسلحه های دو دست (Two Hands) را دارند و می توانند Demon ها و Undead ها را به راحتی از بین ببرند. کلاس پالادین در اصل بر روی نکات دفاعی کار می کند. بنابراین کشتن این هیرو، مخصوصاً زمانی که Gear Score هیرو بالا باشد، بسیار دشوار و بعضاً غیر ممکن است.

Paladin هیرویی با قابلیت استفاده از Spell ها و ضربات Melee Attack می باشد. قابلیت های شفابخشی (Healing) این کلاس بسیار قدرتمند و قابل توجه می باشند. هیرو ها این کلاس قابلیت استفاده از انواع باف ها (‌Buff) را بر روی پلیر ها دارند که معروف ترین آن ها King می باشد.

همانطور که ذکر شد کشتن پالادین ها بسیار دشوار است و اسپل Righteous Fury می تواند قابلیت های تکنیکی این هیرو را تقویت کند.

کست کردن (Cast) اسپل ها برای هیرو پالادین با استفاده از مانا (Mana) انجام می شود. البته علاوه بر مانا این هیرو می تواند از Holy Power استفاده کند که در موقعیت های خاص می تواند قدرت بیشتری را برای Ability های خاص ایجاد کند. (مثلا باعث افزایش قدرت شفابخشی Word of Glory می شود)

رول های پالادین DPs,Tank,Healer می باشند.

 

تخصص های (Specialization) کلاس Paladin

Holy

Holy Shock

Word of Glory

Holy Radiance

Beacon of Light

Mastery: Illuminated Healing

Sanctified Light

 

Protection

Crusader Strike

Judgment

Avenger’s Shield

Shield of the Righteous

Mastery: Divine Bulwark

Sacred Duty

 

Retribution

Crusader Strike

Judgment

Templar’s Verdict

Exorcism

Hammer of Wrath

Mastery: Hand of Light

Righteous Vengeance

برچسب ها: ,,,,,