آشنایی با کلاس Mage

آشنایی با کلاس Mage

مِیج (به انگلیسی: Mage) یکی از کلاس هایی (Class) می باشد که از میان بردن آن دشوار و زنده ماندن در مقابل دَمیج های بالای آن دشوار تر می باشد. Mage از عناصر سه گانهِ یخ (Frost), آتش (Fire), محرمانه/سری (Arcane) برای نابود کردن دشمنانش استفاده می کند. مِیج کلاسی می باشد که پلیر را قادر می سازد تا از فواصل دور به دشمنان خود خسارت (Damage) بالایی وارد نماید. این مورد بخصوص در PVP می تواند نتیجه بازی را به نفع هیرو های این کلاس تغییر دهد. شما می توانید با استفاده از توپ های (Bolt) مختلف به صورت تک-هدف (Single Target) به یک هیروی دشمن خسارت سنگینی وارد کنید یا به صورت AOE در یک محدودهِ وسیع به تعداد بیشتری از هیرو ها دَمیج وارد نمایید.

 

ویژگی های کلاس Mage

از قابلیت های دیگر Mage استفاده از Arcane Portal جهت سفر (Travel) به سایر مناطق بازی می باشد. همچنین میج قابلیت ساخت آیتم های مخصوص Restoration را دارا می باشد که برای افزایش HP و Mana در مدت زمان معین به اندازه ای معین قابل استفاده می باشند.

Mage ها دارای Buff , Stun و Debuff های قدرتمند می باشند که باعث قَدَر تر شدن هیرو های این کلاس در مقابل سایر هیرو های سایر کلاس ها می شوند.

یکی از قابلیت های Mage برای Restore کردن سلامتی (Health/HP) و مانا (Mana) توانایی به نام Conjure Refreshment  می باشد که می توان از آن بر روی هیرو های خودی (Allies) نیز استفاده نمود.

از جمله باف های (Buff) مِیج که در Raid ها به کار می آید، Arcane Brilliance می باشد که Critical Damage هیرو را 5 درصد و Spell Power هیرو را 10 درصد به مدت یک ساعت افزایش می دهد.

همچنین Mage کلاسی می باشد که می تواند ورودی(Portal) هایی را برای انتقال هیرو ها (یا خودش) به شهر های اصلی (مانند Orgrimar و Stormwind) بسازد.

Frost Spec هیروی میج جایی برای زنده ماندن هیرو های دشمن باقی نمی گذارد.شما می توانید منطقه ای را یخ زده بکنید و یا یک Pet (که Attack هم میده) Summon کنید.

یکی از دیگر توانایی (Ability) های هیروی Mage که از آزار دهنده ترین توانایی های بازی می باشد Polymorph (چند ریختی) نام دارد که هیرو دشمن را به یک قلاده گوسفند تبدیل می کند. در این حالت هیرویی که این توانایی بر او اثر کرده است، نمی توانید از هیچکدام از توانایی های خود استفاده نماید. البته این توانایی تنها یک هیرو را در زمان واحد می تواند به Sheep (گوسفند) تبدیل کند.

 

تخصص های (Specialization) کلاس Mage

Arcane

Arcane Blast

Arcane Charge

Arcane Barrage

Arcane Missiles

Mastery: Mana Adept

 Arcane Mind

 

Fire

Fireball

Pyroblast

Inferno Blast

Combustion

Mastery: Ignite

Incineration

 

Frost

Frostbolt

Summon Water Elemental

Fingers of Frost

Fingers of Frost

Mastery: Icicles

Ice Shards

 

برچسب ها: ,,,,