آشنایی با کلاس Hunter

آشنایی با کلاس Hunter

شکارچی (به انگلیسی: Hunter) تنها کلاس Ranged Damage بازی World of Warcraft می باشد که با تیر کمان (Bow) و تُفنگ (Gun) می جنگد. این کلاس برای Casting خود از منبعی بنام Focus استفاده می کند و به طور معمول Hunter در هر ثانیه 6 واحد Focus دریافت می کند (البته برخی از Instant اسپل ها به طور ناگهانی تا 9 Focus نیز اضافه می کنند). بخش جذاب این کلاس آن است که بر خلاف سایر کلاس ها با نقش هجومی-دور برد (Ranged DPS) هانتر توانایی های جادویی (Magical) ندارد و اغلب اسپل هایش را به صورت بلادرنگ (Instant) اجرا می کند. Hunter می تواند دمیج های سنگینی را به هیرو های دشمن وارد کند و دارای سم هایی می باشد که می تواند از آن ها برای دمیج دادن به دشمنان و یا Slow کردن آن ها استفاده کند. (Buff/Debuff)

 

ویژگی های کلاس Hunter

شکارچی ها در ابتدای بازی (لول 1) صاحب یک حیوان اهلی/جنگی (PET) می شوند که بسته به نوع نژاد (Race) هیرو دارای ظاهر متفاوتی می باشند و می تواند در جنگ ها و هنگام تعقیب و گریز در بازی به Hunter کمک کنند. البته هانتر می تواند پس از رسیدن به سطح ۱۰ در بازی پت خود، حالت جنگیدن آن و برخی ویژگی های دیگرش را تغییر دهد. Hunter می تواند با استفاده از اسپل Beast Mastery Tree  پت های مختلفی را برای خود بسته به قابلیت ها و ظاهر آن ها انتخاب کند.

Hunter می تواند تا بشترین تعداد 29 (37 برای Beast Master ها) گونه پت را داشته باشد که حدودا 150 ظاهر مختلف را نمایش می دهند.

Hunter دارای اسپل ها و قابلیت هایی برای فرار از خطر دشمنان می باشد. به عنوان مثال Feign Death و Disengage به ترتیب ۱- هیرو را به صورت ظاهری به شکل مرده ها تبدیل و هدف گذاری (Targeting) دشمنان را از روی هیرو حذف می کند و ۲- هیرو را به عقب پرتاب می کند.

Hunter دارای انواع ترپ-تله-Trap ها می باشد که می توان به Tranquilizing Shot به عنوان نمونه اشاره کرد.همچنین دارای تعداد متعددی Buff برای پت های مختلف می باشد که می توان به عنوان نمونه به اسپل Ancient Hysteria اشاره کرد.

Beast Master Specialization بر روی میزان دمیج پت ها، کنترل مدیریت و قابلیت جذب بیشتر آن ها نسبت به سایر Spec ها تمرکز دارد.

Marksmanship دارای قابلیت های Damage دور برد می باشد.

Survival دارای قابلیت های کاربردی در Raid ها می باشد.

تخصص (Specialization) های کلاس Hunter

Beast Mastery

Kill Command

Cobra Shot

Cobra Strikes

Bestial Wrath

Mastery: Master of Beasts

Animal Handler

 

Marksmanship

Aimed Shot

Rapid Fire

Bombardment

Chimaera Shot

Mastery: Sniper Training

Lethal Shots

 

Survival

Explosive Shot

Cobra Shot

Black Arrow

Trap Mastery

Mastery: Essence of the Viper

Lightning Reflexes

 

برچسب ها: ,,,,