آشنایی با کلاس Death Knight

آشنایی با کلاس Death Knight

شوالیه مرگ (به انگلیسی: Death Knight) (به اختصار: DK) کلاس (Class) معرفی شده در پچ 3.3.5 بازی World of Warcraft می باشد. شاید این نام را بتوان به عنوان یکی از ترسناک ترین عناوین دنیای بازی ها ویدیویی مطرح نمود. به هر حال، شوالیه های مرگ نوکران لیچ کینگ (Lich King) می باشند که توسط این شاهزاده سرکش افسون شده اند. برای این که بتوانید از این کلاس استفاده کنید ابتدا باید یک هیرو ی لول 55 در حساب کاربری (Account) خود داشته باشید تا در کنار آن بتوانید یک هیروی Death knight ایجاد نمایید. استارتر لول (Starter Level) هیرو های این کلاس 55 می باشد. Death Knight ها دارای قابلیت های خاص خود هستند. همانند سایر کلاس ها در چند نقش مختلف می توان از آن ها استفاده نمود. نقش های معمول برای این کلاس نقش تانک (Tanking Role) و نقش هجومی (DPS Role) می باشند.

 

ویژگی های کلاس Death Knight

مطابق استاندارد بازی تخصص(Specialization) مربوط به قابلیت های تانکی این کلاس Blood می باشد. با این حال برخی از پلیر ها Spec یخی (Frost) را به Blood در هنگام ایفای نقش تانکی ترجیح می دهند.

Death Knight از 3 نوع باف فعال (Active Buff) به نام های Frost Presence,Blood Presence,Unholy Presence به صورت ثابت استفاده می کند. Spec های این هیرو در سه عنوان Unholy، Blood و Frost موجود می باشند.

تمرکز تخصص Blood برتوانایی های تانکی و تخصص Frost بر روی توانایی های خسارتی (DPS/Damaging) با استفاده از توانایی های کند کننده و تخصص Unholy بر روی توانایی های خسارتی با استفاده از حیوانات اهلی (PET) هایی می باشد که هیرو های این کلاس در اختیار دارند.

Presence ها نیز به همین صورت تغییراتی در قدرت های هیرو ایجاد می کنتد. به عنوان مثال Unholy Presence سرعت حرکت (Movement Speed) هیرو را افزایش می دهد.

DK دارای توانایی برای تقویت و دستکاری سلاح (Weapon) های خود با عنوان Runeforging می باشد.

این هیرو دارای سواری (Mount) مخصوص خود با نام Winged Steed of the Ebon Blade می باشد که می توانید آن را از NPC حاضر در DK Zone با پرداخت هزینه ۱۰۰۰ واحد طلا (Gold) خریداری نمایید.

استارتر زون (Starter Zone) کلاس DK منطقه ای به نام Acherus و Ebon Hold واقع در Plaguelands: The Scarlet Enclave می باشد که توسط هیرو های سایر کلاس ها قابل دسترسی نمی باشد.

هیرو های DK با استفاده از توانایی Raise Ally  قابلیت Resurrect (جان بخشیدن و زنده کردن) هیرو های خودی را دارا می باشند.

همچنین شوالیه مرگ (Dk-Death Knight) از رید باف (Raid Buff) هایی مانند Horn of Winter بهره می برد (در این مورد STR هیرو را افزایش می دهد)

برچسب ها: ,,,,,