آشنایی با کلاس Priest

آشنایی با کلاس Priest

پریست (به انگلیسی: Priest – به اختصار: PS)  کلاس استاندارد و حرفه ای مخصوص Healing می باشد. این کلاس دارای دو Spec مُختص به قابلیت های شفابخشی می باشد. در واقع می توان گفت زمانی که پریست (Priest) به GS مناسبی دست یابد راهی برای کشتن او وجود ندارد یا حداقل پروسه از بین بردن هیرو های این کلاس زمان بر و دشوار خواهد بود.

 

ویژگی های کلاس Priest

شاخه ی Holy این هیرو باعث افزایش قدرت Healing می شود. همچنین دارای اسپل هایی برای Heal کردن گروهی یا تک به تک پلیر ها نیز می باشد.برای نمونه Circle of Healing برای Heal کردن گروهی از Player ها در یک منطقه ی دایره ای شکل (AOE) استفاده می شود. همچنین این کلاس از اسپل هایی جهت افزایش Holy Damage بهره می برد.

شاخه ی Discipline  دارای قابلیت هایی جهت افزایش قدرت های تانکی (Tank Role) هیرو می باشد. مثلاً اسپل Power Word: Shield باعث جذب (Absorb) دمیج های دشمن می شود.

شاخه ی دیگر Shadow می باشد که برای نقش DPS از آن استفاده می شود. Shadowform  باعث افزایش Shadow Damage به مقدار 25 درصد و افزایش قدرت زِره (Armor)  به مقدار 100 درصد می شود.

Priest دارای باف های ویژه و کمیابی می باشد که نمونه ی معروف آن Power Word: Fortitude, می باشد که به میزان 10 درصد Stamina را افزایش می دهد. همچنین Priest می تواند از Divine Hymn ، Dispel Magic، Purify، Mass Dispel در  Raid ها برای کمک رسانی به پلیر ها استفاده نماید.

همچنین Priest دارای قابلیت های فان (Just For Fun) می باشد که می توان به Leap of Faith به عنوان نمونه ای از آن ها اشاره نمود.

 

تخصص های (Specialization) کلاس Priest

Discipline

Power Word: Shield

Penance

Power Word: Barrier

Spirit Shell

Divine Aegis

Mastery: Shield Discipline

Enlightenment

 

Holy

Circle of Healing

Flash Heal

Divine Hymn

Chakra: Sanctuary

Lightwell

Mastery: Echo of Light

Divine Providence

 

Shadow

Shadow Word: Pain

Mind Blast

Shadow Orbs

Vampiric Embrace

Mind Flay

Devouring Plague

Mastery: Mental Anguish

Mastermind

 

برچسب ها: ,,,