معرفی 10 افزونه محبوب World of Warcraft

افزونه (به انگلیسی: Addon)، یکی از امکانات ارایه شده همراه با بازی World of Warcraft می باشد که همانطور که از نامش پیداست امکاناتی را به بازی اضافه می کند. افزونه ها عموما برای تسهیل و تغییر برخی امکانات اصلی بازی استفاده می شوند. به عنوان مثال برخی از افزونه ها به شما امکان تغییر ظاهر رابط کاربری (UI) و منو برنامه را می دهند و برخی دیگر امکان مشاهده اطلاعات کاملی از سیاهچاله ها (Dungeons) را می دهند.

در این مطلب از سایت وو سورس با ما در معرفی ۱۰ افزونه محبوب بازی World of Warcraft همراه باشید.

 

1- Deadly Boss Mods

اگر در هنگام Raid در تشخیص زمان Cast شدن اسپل ها یا پاسخ دادن به Whisper های پلیر ها مشکل دارید، این افزونه می تواند به شما کمک کند. البته مسلماً کارایی محبوب ترین افزونه در جامعه World of Warcraft محدود به این دو مورد نمی شود. برای مشاهده امکانات کامل افزونه و دانلود آن اینجا کلیک نمایید.

 

2- WeakAuras 2

WeakAuras یک فریمورک برای نمایش گرافیک حرفه ای و قدرتمندی از انواع مختلفی از اطلاعات نظیر ‌Buff, Debuff و… می باشد. در واقع در ابتدا قرار بر این بود که WeakAuras 2 نسخه ی فشرده ای از Power Auras باشد، اما با گذشت زمان Weakauras 2 به نسخه ای کامل (و حتی کامل تر از Power Auras) تبدیل شد. با این حال همچنان استفاده از WeakAuras 2 آسان تر و کارایی آن بهینه تر می باشد. برای مشاهده اطلاعات کامل افزونه و دانلود آن اینجا کلیک نمایید.

 

3- NPCScan

NPCScan این امکان را برای شما مهیا می کند  در یک منطقه با جستجو در Nameplates, Minimap و یا استفاده از موس اطلاعات و Nameplate مربوط به NPC ها نمایش داده شوند. برای مشاهده توضیحات کامل و دانلود افزونه اینجا کلیک کنید.

 

4- Raider.IO Mythic Plus

این افزونه امکان مشاهده Mythic Keystone Score و نمرات فعالیت پلیر ها را بدون خروج از بازی برای شما فراهم می کند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و دانلود افزونه اینجا کلیک کنید.

 

5- World Quest Tracker

همانطور که از اسم افزونه پیداست، این افزونه امکان مدیریت کوئست ها ی بازی را برای شما فراهم می کند. برای مشاهده اطلاعات و دانلود افزونه اینجا کلیک کنید.

برچسب ها: ,,,