پشتیبان

پشتیبانی حرفه ای

تیم ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی تمامی سوالات و اشکالات شما کاربران عزیز است، فقط کافی است یک تیکت ایجاد کرده و منتظر پاسخ ما باشید.


ارسال تیکت »

عضویت آسان

با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت بهرمند شده و از تمامی اخبار سایت با خبر شوید، عضویت در سایت بسیار آسان بوده و فقط در چند ثانیه تکمیل خواهد شد.


عضویت در سایت »


آخرین اخبار سایت

راه اندازی پشتیبانی!

خبر خوش! دوستانی که از وبسایت ما خرید نمایند و یا هر مشکلی در مورد بازی World of Warcraft داشته باشند می توانند به صورت کاملا رایگان مشکلات خود را در بخش پشتیبانی از طریق تیکت در سایت وو سورس مطرح نمایند. برای مشاهده آموزش استفاده از سیستم به ادامه مطلب رجوع نمایید.   برای استفاده از سرویس مراحل ذیل را طی نمایید:   1-ابتدا وارد این صفحه شوید و بر روی دکمه "عضویت در سایت" کلیک نمایید.   2-در صفحه جدید اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سیستم پشتیبانی از طریق تیکت را وارد نمایید: (در صورتی که سفارشی را در سایت ما ثبت کردید لطفا اطلاعات را مطابق اطلاعات سفارش تکمیل نمایید)   3-پس از ثبت نام از طریق منو گزینه ناحیه کاربری -> ورود به سیستم را انتخاب نمایید.در صفحه جدید با ایمیل و رمز عبوری که در مرحله قبل جهت ثبت نام استفاده کرده اید لاگین نمایید:   4-در مرحله بعد از طریق منو گزینه "تیکت جدید" را انتخاب نمایید. سپس لیستی از بخش های پشتیبانی نمایش داده می شود. بسته به نوع درخواست گزینه مربوط را انتخاب نمایید:   5-عنوان درخواست و متن آن را مشخص کرده و بر روی دکمه "ارسال درخواست" کلیک نمایید. (لطفا در صورتی که سفارشی را در سایت ثبت کرده اید کد سفارش را هم جهت دریافت پشتیبانی در متن درخواست ذکر نمایید)   6-برای دسترسی به تیکت هایی که ایجاد کرده اید از منو گزینه "همه تیکت ها" را انتخاب کنید. پاسخ پشتیبانی بعد از مدت کوتاهی برای شما ارسال خواهد شد. پس از رفع مشکل می توانید تیکت را ببندید.