قوانین

ثبت سفارش در سایت ما با پذیرش کامل تمامی موارد زیر ممکن می باشد و ثبت سفارش به این منظور تلقی می شود.

سایت ما حق دارد در هر زمانی این قوانین را تغییر دهد بنابراین حتما قبل از سفارش مرور دوباره ای بر قوانین داشته باشد.

مسئولیت برداشت غلط از موارد ذیل بر عهده ی شما می باشد.

تایم رسیدن سفارش به دست شما تا ۵ روز کاری پیش بینی می شود. با این حال ممکن است درصد کمی از سفارشات/کمتر از ۰٫۱ درصد در مدت ۸ روز کاری تحویل گردند. دلیل این تاخیر می تواند آپدیت بازی، تغییر در محتوا دی وی دی ها و… باشد. بنابراین در این حالت ممکن است ارسال سفارش برای مدتی به تاخیر بیافتد.(در صورت صلاح دید ما ایمیلی به شما جهت دریافت بازگشت وجه ارسال می کنیم که باید در پاسخ آن شماره کارت بانکی خود را برای ما ارسال کنید.این کار را از طریق ایمیل info@wow-source.ir انجام دهید.توجه کنید این حالت درباره ی همه ی تاخیر ها صدق نمی کند و شامل مواردی مانند:نبود بازی,بستن سایت فروشگاه و… می باشد، دقت کنید در صورتی که مشکل در مدت کمی قابل ترفیع باشد با رضایت مشتری محصول ارسال می گردد در غیر اینصورت وجه عودت می گردد).

توجه داشته باشید مشکلاتی که از سمت اداره پست ناشی می شوند دلیلی جهت عودت وجه تلقی نمی گردند.

تمام محصولات این سایت برای سیستم عامل Microsoft Windows PC ارائه می شود و سایر کنسول ها در حال حاظر پشتیبانی نمی شوند.

محصولات سایت همگی تست شده و فاقد صحنه های غیر اخلاقی می باشند.با این حال سایت ما دربرابر صحنه های غیر اخلاقی که به صورت احتمالی در بازی ها و … وجود دارند هیچگونه مسئولیتی ندارد.!

وجه پرداختی به هیچ وجه مرجوع نخواهد شد.مگر زمانی که یک محصول ناقص باشد(با احتمال کمتر از ۱ میلیونم درصد زیرا بازی ها چندین بار تست می شوند).

در صورت خراب بودن بازی/ها یک عدد اسکرین شات از خطای ایجاد شده را به آدرس info@wow-source.ir ارسال کنید تا برسی شود و پس از برسی بازی یا یکی از بازی ها(بازی که خراب می باشد در قالب DVD) به صورت رایگان و با تقبل هزینه پست و… توسط وو سورس برای شما ارسال شود.

نمام محصولات پس از آماده سازی یک بار تست می شوند.

در صورت مشاهده ی هر گونه بازی مغایر با عرف و قوانین جمهوری اسلامی ایران آن را به سرعت از طریق ایمیل info@wow-source.ir به ما اطلاع دهید.(در صورت گزارش صحیح یک عدد کد تخفیف ۲۰ درصدی کل سبد خرید برای شما ارسال خواهد شد).

مشتری باید اطلاعات تماس خود را به طور صحیح وارد کند در غیر اینصورت ما در اطلاع رسانی غلط به مشتری مسئولیتی نداریم.

مشتری باید اطلاعات محل دریافت بسته را به طور صحیح وارد کند.سفارش هایی که به ایمیل سایت ارسال شوند توسط مدیران سایت حتی برسی نخواهند شد.بنابراین سفارشات خود را فقط به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی wow-source.ir ثبت نمایید.

ووسورس مسئولیتی در قبال خرابی بسته ها در زمان پست توسط اداره ی پست ندارد.

برای برسی وضعیت سفارش خود به آدرس http://itemtracking.post.ir مراجعه نمایید.

در صورت ایجاد مشکل می توانید با ایمیل های ما (قابل مشاهده در بخش تماس با ما) در ارتباط باشید.

تماس با تلفن های ذکر شده در سایت تنها در ساعات اداری (۹ تا ۴ بعد از ظهر) پاسخ داده می شوند.

پرداخت هزینه محصولات به صورت اینترنتی می باشد و از درخواست جهت پرداخت وجه به اشکال مختلف جدا پرهیز نمایید.

در بخش توضیحات اضافه ی هر محصول می توانید حد الاقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را مشاهده نمایید.
قبل از خرید هر محصولی ابتدا در سایت http://www.systemrequirementslab.com نام بازی را جستوجو کرده و سیستم مورد نظر را برای احتیاط بیشتر چک کنید و سپس سفارش را ارسال کنید.

سفارشاتی که ارسال شوند و برگشت داده شوند,حتی در صورت پرداخت کامل مبلغ ارسال قبلی شامل خود بازی ها و هزینه ی ارسال پست,برای ارسال مجدد محصول باید مبلع ۸۰۰۰ تومان را از طریق واریز وجه کارت به کارت پرداخت کند.سپس ما محصول را ارسال می کنیم.
دقت داشته باشید شما باید حتما هزینه را به صورت آنلاین و قبل از تحویل سفارش واریز کنید.
سایت ما در هر زمان می تواند با برگشت دادن مبلغ کامل واریز شده توسط شما (مبلغ به صورت کامل و بدون ۱ ریال کسری) از ارسال محصول برای شما به دلیل مشکلات اخلاقی تشخیص داده شده,اتمام محصول و… خودداری کند.البته می توانید به جای محصول خریداری شده محصولی دیگر را سفارش دهید.در این حالت حتما با شما تماس خواهیم گرفت.

در صورت پاسخ ندادن به ایمیل های ارسالی ما مسئولین سایت وو سورس اختیار تام دارند تا طبق صلاح دید عمل کنند.

دقت کنید هزینه ی پست شامل کارمزد جهت ارسال به اداره ی پست نیز می باشد که به طور متوسط حدود ۸۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

 

در مورد لایسنس ها دیجیتال:

در صورت خرید سی دی کی و مشکل در فعال سازی مشتری باید مورد پیش آمده را به مسئولین سایت از طریق راه ها ارتباطی موجود در سایت اطلاع دهد. ما بلافاصله تیکتی با مضمون غیر قابل استفاده بودن سی دی کی در سایت خارجی ثبت می کنیم. پس از ۱۰ روز نتیجه توسط این سایت به ما اعلام می شود. در صورتی که مشکل از سمت فروشنده خارجی (منبع تهیه سی دی کی) باشد با تصمیم خود آن ها وجه باز گردانده و یا سی دی کی جدید ارایه می شود. در غیر اینصورت ما هیچگونه مسئولیتی در مورد عدم کاربرد سی دی کی ها را نمی پذیریم و در صورت عدم تایید منبع خرید سی دی کی هیچگونه وجهی عودت نخواهد شد. با این حال با توجه به خرید های زیادی که از فروشگاه منبع سی دی کی انجام می شود احتمال مشکل در سی دی کی ها شاید نزدیک به صفر باشد.

سی دی کی ها رجیون EU می باشند و جهت فعال سازی آن ها به هیچ عنوان نیازی به استفاده از ابزار ها دور زدن تحریم (نظیر تغییر آی پی و…) نمی باشد و به راحتی می توانید سی دی کی ها را از ایران فعال نمایید.

 

چند نکته بسیار مهم:

۱- تایم پشتیبانی از محصولات دیجیتال تا ۲۴ ساعت و محصولات فیزیکی (دیتا بازی ها) تا ۲ هفته پس از تحویل سفارش می باشد. (در واقع تنها در این مدت باید محصول تست و در صورت وجود مشکل گزارش گردد-خارج از این تایم ارائه پشتیبانی صرفاً به عنوان یک خدمت رایگان تلقی می گردد و وو سورس مسئولیتی در مورد نقص محصولات یا ارائه پشتیبانی پس از گذشت نهایت ۲ هفته ندارد)

۲- در صورتی که خواهان پشتیبانی از سی دی کی می باشید باید سی دی کی توسط خود ما و از طریق ریموت (با استفاده از Teamviewer) بر روی حساب شما فعال شود. (جهت مسائل امنیتی)

۳- برای دریافت پشتیبانی از طریق ریموت (جهت رفع مشکلات نصب) ارایه کد سفارش الزامی می باشد و پشتیبانی فقط به شخصی که سفارش را ثبت کرده است ارایه می گردد. (در صورتی که محصول سایت ما را از افراد مختلف تهیه و دریافت کرده اید درخواست پشتیبانی نفرمایید)

 

 

اعتماد سازی:

در این صفحه توضیحات کامل و لازم در مورد اعتماد سازی ارائه شده است. (مطالعه این صفحه توصیه می شود)

کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .