Panda Wow و Wow Wod

سرور پاندا وو (pandawow.ir) طی آخرین خبر منتشر شده در وبسایت رسمی خود خبری از کار بر روی پچ Wod را ارائه کرده است.تیم فیکسینگ این سرور از حدود سه ماه قبل اغاز به فیکس این پچ کرده است.طی این خبر این موضوع بیان شد که:سرعت فیکس سرور Pandaria پاندا وو به دلیل کار بر روی نسخه جدید کاهش می یابد.اما این سرور سعی بر این دارد تا هر ۱۰ روز یک باس جدید به سرور اضافه کند.

متن اصلی:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پلیرهای عزیز

خوشبختانه توانستیم باس ۱۰ در اینس Throne of Thunder را در حالت ۱۰ نفره فیکس و راه اندازی کنیم.این باس در روز جمعه مورخ ۱۸/۲/۱۳۹۴ در ساعت ۱۵:۰۰ در سرور راه اندازی می شود. علاقمندان به PVE می توانند این باس بسیار مهیج آزمایش و kill کنند.

همان گونه که مستحضر هستید تیم فنی سرور از حدود ۲ ماه پیش تا به این لحظه فعالیت های خود را بر روی فیکس مشکلات گزارش شده کمتر کرده اند و هر ۱۰ روز تقریبا ۱ باس راه اندازی می شود.

امروز به شما این خبر را می دهیم که تیم فنی سرور از حدود ۳ ماه قبل شروع به کار بر روی نسخه بعدی و جدید یعنی Warlords of Draenor کردند که این امر باعث شد نتوان همزمان طی این بازه زمانی بر روی مشکلات گزارش شده  Pandaria تمرکز کنیم.اما این به این معنا نیست که بر روی سرور پانداریا کاری نکنیم فقط سرعت برطرف کردن مشکلات برای ریلم پاندا کاهش یافته است اما هر ۱۰ روز سعی کرده ایم ۱ باس به سرور اضافه کنیم.

بحمدالله پس از ۳ ماه توانسته ایم تمامی چهارچوب نسخه بعدی را یعنی Warlords of Draenor آماده و فیکس کنیم و هر روز در حال توسعه می باشد.

لیست فیکس از تمامی موارد فیکس شده در نسخه جدید Warlords of Draenor به زودی در وبسایت سرور همراه با پنل جداگانه مخصوص نسخه جدید برای مشاهده گذاشته می شود.

به زودی ریلم تست نسخه Warlords of Draenor از حالت Private به حالت Public تبدیل و برای عوام راه اندازی می شود.

تذکر ۱ : راه اندازی ریلم تست Warlords of Draenor به این معنا نیست که نسخه پانداریا به کار خود خاتمه دهد چرا که نسخه پانداریا در حال حاظر به عنوان یک ریلم جداگانه به کار خود ادامه می دهد و هر ۱۰ روزی یک باس به آن افزوده می شود.

تذکر ۲ : نسخه جدید Warlords of Draenor بعد از راه اندازی ریلم تست همان گونه که از اسم آن مشخص می باشد ریلم تست است یعنی مشکلاتی از قبیل : کرش , اسپل , تلنت ,  و بسیاری از مشکلات دیگر وجود خواهد داشت که تیم فنی سرور شبانه روز در حال فیکس اینگونه مشکلات هستند.

منتظر خبرهای بعدی ما باشید.

ورود به مطلب اصلی:

redirect

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 13 =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .