آغاز به کار دوباره سایت وو سورس

افتتاح وو سورس

 

با سلام خدمت کاربران قدیمی «وو سورس». ما مجدد فعالیت سایت رو از سر گرفتیم. برنامه ها خوبی رو برای پیاده سازی طراحی کردیم. از جمله اهداف اصلی که تا این لحظه در نظر گرفتیم به موارد زیر توجه نمایید:

 

  1. آموزش اسپل ها، آیتم ها، کلاس ها، شغل ها (Profession)، اچیومنت ها، کوئست ها، راهنما به دست آوردن مونت ها بازی و به طور کلی محتوای داخل بازی World of Warcraft از این پس اولویت فعالیت سایت وو سورس می باشند.
  2. همچنین از این پس سرور ها بازی World of Warcraft در سایت به شیوه بهتری معرفی خواهند شد. از این پس تنها سرور ها معتبر و با ثبات (Stable) در فهرست سرور ها معرفی شده در سایت قرار خواهند گرفت.
  3. آموزش ها مربوط به ساخت و توسعه سرور ها World of Warcraft در کنار موارد بالا ادامه پیدا خواهند کرد.
  4. یکی از اهداف و برنامه ها اصلی ما در این دوره تولید محتوا چند رسانه ای (عکس و ویدیو) با کیفیت و فاخر می باشد. این ویدیو ها شامل World Walk through ها (ویدیو هایی از گردش و جستجو در دنیا بازی)، آموزش ها درون بازی، آموزش ها فنی (اجرا بازی و…) و همچنین سینماتیک ها و تریلر ها بازی می شوند.
  5. به جهت حجم احتمالی بالا فعالیت سایت به احتمال زیاد از گیمر ها و توسعه دهندگان با سطح توانایی بالا جهت تولید محتوا و توسعه فنی سایت استفاده خواهیم کرد.
  6. فروش محصولات مانند دوره قبل ادامه پیدا خواهد کرد. تفاوتی که از این پس ایجاد می شود، حجم کمتر تبلیغات برای فروش محصولات در سایت اصلی وو سورس می باشد. همچنین محصولات این دوره به شکلی بسیار فاخر و با پشتیبانی به مراتب بهتر از دوره ها قبل ارایه خواهند شد. احتمالاً آغاز فروش محصولات نیز در زمان عرضه نسخه جدید بازی World of Warcraft با عنوان Battle For Azeroth خواهد بود.
  7. و اما یکی از مهمترین اهداف ما فعالیت در شبکه ها مجازی به صورت گسترده جهت توسعه بازی World of Warcraft در ایران می باشد.

برچسب ها: ,,,,