پیش فروش پکیج ها Collector’s Edition نبرد برای آزروث

 

بلیزارد همانند سایر عناوین بازی World of Warcraft (و البته بازی های متعدد در دنیای گیمینگ) نسخه Collector’s Edition توسعه Battle for Azeroth را با قیمت 99.99$ منتشر کرده است. امکان خرید این پکیج ها قبلاً از طریق خرده فروش هایی چون Amazon فراهم بوده است. با اینحال هم اکنون امکان تهیه بسته های جدید از طریق فروشگاه رسمی Gear کمپانی Blizzard برای کاربران مهیا شده است. در صورتی که قبلاً نسخه Deluxe بازی را تهیه کرده اید، امکان ارتقا به Collector’s Edition نیز مهیا می باشد. بلیزارد طی اعلامیه ای محتوای بسته را به شرح زیر معین کرده است:

  1. زمان های کوتاه دو طرفه Elegy & A Good War که روایتگر داستان های Battle for Azeroth از دید دو طرف Horde و Alliance می باشد. این داستان های کوتاه شامل تصاویر هنری طراحی شده توسط Christie Golden می باشد و به گفته خود این شخص، هر کدام به سختی محتوی 30 هزار کلمه می باشند.
  2. ترک های موسیقی ویژه
  3. سکه ها فرقه Mark of Allegiance

طبیعتاً بسته شامل سی دی کی جهت فعال سازی بازی نیز می باشد. همچنین احتمال قرار گرفتن ماوس پد (Mousepad) و کتاب شامل تصاویر هنری بازی در بسته نیز موجود می باشد. با اینحال بلیزارد اشاره ای به وجود این دو هدیه ویژه در بسته های خود نکرده است.

برچسب ها: ,,,