اعتماد سازی

با توجه به اهمیت اعتماد متقابل بین مشتری و فروشنده در بازار امروز به خصوص در بخش فروشگاه های اینترنتی تصمیم به مطرح کردن یک سری توضیحات برای جلب اعتماد شما دوستان عزیز گرفتیم

 

اعتبار فروشگاه وو سورس:

وو سورس ۲ سال است که توانسته جامعه بازیکنان بازی ها آنلاین سبک MMO نظیر World of Warcraft را به خود جذب و در حد توان به آن ها خدمات مختلفی را ارائه کند. همچنین قدمت فروشگاه وو سورس نیز به اندازه ای می باشد که شما بتوانید به این سایت اعتماد کرده و سفارش خود را در ان ثبت نمایید.

 

 

نظرات سایت:

در وو سورس نظرات بدون کوچکترین فیلتری نمایش داده می شوند. هر آنچه در نظرات مشاهده می کنید، از نکات مثبت گرفته تا نکات منفی بدون حذف کلمه ای تایید شده و به آن ها پاسخ داده ایم. با مطالعه نظرات محصولات مختلف در مورد محصولات یک فروشگاه اینترنتی می توانید از اعتبار محصول و فروشگاه مطلع شوید.

 

 

تضمین بازگشت وجه توسط درگاه ها واسط بانکی:

زرین پال:

درگاه واسط پرداخت بانکی آنلاین ما وبسیات تجارت الکترونیک زین پال می باشد.این سایت جزو معتبرترین درگاه های آنلاین می باشد که اطلاعات وبسایت وو سورس را نزد خود دارد. در صورتی که هر وب سایت اینترنتی که از خدمات زرین پال استفاده می کند خلاف قوانین عمل کنید مشتری می تواند با شکایت از فروشنده نزد زرین پال (در آدرس zarinpal.com) وجه خود را به صورت کامل عودت نماید.

 

Pay.ir:

در صورتی که از سامانه pay.ir جهت اتصال به درگاه بانکی آنلاین استفاده می کنید باید بدانید این وبسایت نیز بازگشت وجه (عودت وجه) به شما در صورت عدم رضایت از فروشنده (وو سورس) و اعتبار وو سورس را تضمین می کند.

نماد اعتماد درگاه Pay.ir

 

توجه:قبل از خرید باید بخش قوانین سایت وو سورس مطالعه گردد و با ثبت سفارش شما این قوانین را به طور کامل می پذیرید. در واقع اصلی ترین مسئولیت مشتری در قبال فروشنده مطالعه ضوابط مربوط به ارائه خدمات و فروش محصولات می باشد.

 

در مقابل فروشگاه وو سورس نیز در قبال خدمت رسانی صحیح، تحویل به موقع محصولات سالم، ارائه پشتیبانی و پاسخگویی در صورت وجود مشکلات مختلف مسئول می باشد.

کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .