خرّم، یک قرن تجربه در صنعت گاوصندوق

شرکت گاوصندوق خرم، آمادگی دارد با بانک‌ها، شرکت‌ها و تمام مؤسسات جهت خرید گاوصندوق سفارشی و نصب، خدمات حمل و جابجایی و فروش درب خزانه همکاری کند.

خرّم، یک قرن تجربه در صنعت گاوصندوق

شرکت گاوصندوق خرم، اولین تولیدکننده گاوصندوق در ایران است. فعالیت صنعتی این شرکت در سال ۱۲۹۷ توسط استاد محمد خرم فرزند استاد حسن بنا در یک کارگاه کوچک آهنگری در تهران آغاز شد. کارگاه آهنگری او به سرعت راه پیشرفت خود را طی کرد و در سال ۱۳۰۰ اولین کارخانه صنایع فلزی و صنعت صندوق نسوز در منطقه تهران‌نو واقع در شرق تهران تأسیس شد. شرکت خرم در سال ۱۳۲۵ تنوع تولید خود را در صنعت صندوق نسوز بیشتر کرد و مدل‌های جدید و مدرن گاوصندوق را به بازار عرضه کرد.

نتیجه تلاش‌های استاد محمد خرم و همراهانش کسب مدال صنعت در سال ۱۳۳۵ بود. پس از آن در دهه ۵۰ شرکت خرم فعالیت صنعتی خود را در تولید در‌های امنیتی، درب خزانه، در ضد انفجار، در ضد حریق، در ضد سرقت، در خروج اضطراری و انواع گاوصندوق توسعه داد. در سال ۱۳۷۵ شرکت خرم پا به عرصه ساخت صندوق‌های امانات بانکی گذاشت و تاکنون بیش از ۱۲ هزار صندوق امانت برای مشتریان خود تولید کرده است.
اولین گاوصندوق ساخت ایران

تاریخچه ساخت اولین گاوصندوق در ایران به سال ۱۲۹۷ می‌رسد. هنگامی که بنیان گذار کارخانه صنعتی خرم در کارگاه آهنگری خود برای اولین‌بار در ایران و خاورمیانه با الگوبرداری از یک گاوصندوق ساخت کشور روسیه، مونتاژ قطعات آن را آغاز کرد. پس از آن با گسترش فعالیت‌های استاد محمد خرم این صنعت در ایران توسعه پیدا کرد و کارگاه آهنگری تبدیل به کارخانه صندوق نسوز خرم شد. این کارخانه تاکنون جزو پیشتازان صنعت گاوصندوق سازی در ایران بوده است. در سال‌های بعد محصولات متنوع‌تر و پیشرفته‌تر شدند.

خرم اولین کارخانه صنایع فلزی
اولین کارخانه صنایع فلزی در ایران

در جهان امروز امنیت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای حفاظت از دارایی‌های ارزشمند یک ضرورت انکارناپذیر بوده و برای عموم مردم به‌ویژه واحدهای صنفی کوچک و بزرگ تجاری، صنعتی و تولیدی جایگاه بسیار مهمی پیدا کرده است. شرکت گاوصندوق خرم به‌عنوان بنیانگذار صنایع فلزی و صنعت صندوق نسوز در ایران سهم والایی در این مهم داشته است.

ما با بیش از یک قرن سابقه فعالیت در صنعت تولید گاوصندوق و در اختیار داشتن پرسنلی متخصص در تولید گاوصندوق آمادگی داریم در زمینه خدمات مشاوره ایمن سازی، طراحی و ساخت انواع گاوصندوق سفارشی، صندوق امانات، درب خزانه، در ضد انفجار، در ضدحریق، در ضدسرقت و انواع مخزن‌های بتنی امن، بهترین راه‌‌حل‌های امنیتی را متناسب با تنوع نیازهای مدرن امروزی با ارائه محصولات و گاوصندوق های باکیفیت، ایمن و دارای پشتیبانی قدرتمند در اختیار مشتریان قرار دهیم.

گاوصندوق خرم
خرید گاوصندوق چرم سوپر خرم

گاوصندوق چرمی یا سوپر لاکچری خرم دارای بدنه‌ای محکم و استاندارد، طبق اصول جهانی طراحی شده است. این بدنه پولادین با پوششی از اسفج و لایه‌ای از چرم پوشانده شده است. این کار به زیبایی گاوصندوق کمک می‌کند و محصولی شایسته به مشتریان ارائه می‌شود که علاوه‌بر امنیت اسناد مهم، زیبایی و جلوه خاصی به محیط پیرامون دفتر کار یا منزل شما می‌بخشد.
ویژگی گاوصندوق سوپر خرم

امنیت بالا
زیبایی خیره‌کننده
استفاده از چرم طبیعی
دارای نورپردازی داخلی

خرید گاوصندوق را می‌توان از نظر نوع کاربرد این‌گونه دسته‌بندی کرد:

گاوصندوق آسانسوری
گاوصندوق اداری و کارخانجات
گاوصندوق اسلحه
گاوصندوق بانک‌ها و مؤسسات مالی
گاوصندوق طلا فروشی
گاوصندوق فروشگاهی و بنگاه‌ها
گاوصندوق خانگی و هتل‌ها
گاوصندوق سفارشی

انواع گاوصندوق از نظر ویژگی‌های امنیتی

گاوصندوق نسوز یا ضد حریق
گاوصندوق ضد سرقت
گاوصندوق ضد ضربه
گاوصندوق ضد انفجار

گاوصندوق زیرویترینی یا آسانسوری مخصوص جواهرفروشی

گاوصندوق خرم برای سهولت و راحتی فروشندگانی که نیاز به این مدل از گاوصندوق دارند، دو مدل طراحی کرده است:

گاوصندوق آسانسوری
گاوصندوق دو در

حالا می‌توانیم برای شناختن و کاربرد این دو مدل توضیحاتی ارائه نمائیم که برای مشتریانی که نیاز به گاوصندوق دارند قابل درک باشد تا با خیال راحت و متناسب با نیاز خود انتخاب نمایند.

۱. کاربرد گاوصندوق زیرویترینی دو در

باتوجه به اندازه ویترین مغازه یا فروشگاه طراحی و ساخته می‌شود و به‌صورت دو در است که فروشندگان پس از اتمام کار اجناس پشت ویترین و ابزار مهم کارشان را در داخل گاوصندوق قرار داده و با طراحی رمز و قفل که به‌صورت دو مدل دیجیتال و دستی است تا از محافظت اجناس خود مطمئن باشند. این مدل از گاوصندوق‌ها معمولا در فروشگاه‌های کوچک یا مغازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۲. کاربرد گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری

این مدل گاوصندوق بسیار مدرن است، زیرا تمام خودکار است. مصرف‌کننده یک‌بار ویترین خود را می‌چیند و از آن به بعد دیگر کاری به ویترین ندارد، چون این ویترین همان گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری است که به شکل ویترین درآمده و شما فقط با فشردن یک دکمه می‌توانید گاوصندوقتان را تبدیل به ویترین یا برعکس آن کنید و با زدن قفل و رمز دیجیتال یا دستی، امنیت اجناس خود را تضمین بخشید.

گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری معمولا در فروشگاه‌های بزرگ یا طلافروشی و جواهر فروشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد گاوصندوق زیرویترینی شرکت خرم

در مرحله اول شرکت خرم با توجه به ابعاد مغازه و فروشگاه اندازه‌گیری‌ها را انجام می‌دهد و با کیفیتی که خود مشتریان آن را انتخاب می‌کنند، شرکت خرم آن را آماده، نصب و راه‌اندازی می‌کند.

در مرحله دوم با توجه به تجربه کاری که این سال‌ها به دست آورده‌ایم، بهترین پشتیبان برای شما مشتریان عزیز هم در قیمت، هزینه و کیفیت که شما به آن نیاز دارید، خواهیم بود.

 

منبع : زومیت