چیز هایی که درباره بازی World of warcraft نمی دانید!

آنچه دربارهی بازی WOW نمی دانید!

آماری که درباره ی بازی World of Warcraft ذکر شده اند گاها هوش از سر ما می برد و واقعا به سختی می توان این حقایق را درباره ی سری WOW باور کرد.در این پست در وو سورس می خواهم تمام نکاتی را که احتمالا شما درباره ی مجموعه ی بی نظیر World of Warcraft نمی دانید را ذکر کنم.این پست دائما آپدیت می شود.تمام موارد ذکر شده در این لیست از وبسایت ها ی معتبر سطح اینترنت جمع آوری شده اند.

هم اکنون توجه شما را به این موارد جلب می کنم:

 

۱-بازیکنان بازی World of Warcraft تا کنون چیزی نزدیک به ۶ میلیون سال برای حل کردن ماموریت های منطقه Azeroth زمان صرف کرده اند.

۲-پس از ویکی پدیا که بزرگترین دانش نامه ی حال حاضر دنیا می باشد, ویکی های بازی World of Warcraft در رتبه ی دوم قرار می گیرند.تعداد محتوای این ویکی حدود ۱۰۰ هزار مورد می باشد.

۳-این بازی باعث تقویت توانایی های ذهنی در افراد کهنسال می شود.

۴-کلاس هانتر (Hunter) مورد توجه ۱۲ درصد از پلیر های رجیون US و ۱۱ درصد پلیر های EU بلیزارد قرار گرفته است و این درصد از همه ی کلاس های دیگر بیشتر می باشد.کمترین میزان علاقه نسبت به کلاس Monk ابراز شده است.

۵-Mining پر استفاده ترین حرفه در بازی با حدود ۳۵٫۵ درصد استفاده توسط پلیر ها می باشد.

۶-مساحت بازی ۸٫۸ مایل مربع می باشد که با مقدار ۲۰۷ کیلومتر مربع برابری می کند.

۷-نزدیک ۱۰ میلیون خط کد برای این بازی توسط ۱۵۰ برنامه نویس نوشته شده است.این بازی شامل ۱٫۵ میلیون Asset گرافیکی مختلف می باشد.کتابخانه ی اسپل های بازی حدود ۷۰ هزار عدد اسپل را شامل می شود.۱۳ هزار سرور با کمک ۷۵ هزار هسته پردازنده بازی World of Warcraft را در بلیزارد آنلاین می کنند.

۸-ریس انسان (Human) پر استفاده ترین نژاد در بین سایر نژاد ها در بازی می باشد.

۹-بلیزارد در حال حاظر دارای ۷٫۸ میلیون مشترک می باشد که نسبت به سال های گذشته افت شدیدی را متحمل شده است.

۱۰- ۱۴ میلیون نسخه فیزیکی از بازی در فروشگاه های معتبر فروخته شده است.البته بیشتر علاقه ی کاربران به دانلود محتوای دانلودی از طریق اینترنت می باشد.

۱۱-اکثریت بازیکنان بازی World of Warcraft آلیانس (Alliance) را ترجیع می دهند.

۱۲- مونت The Heavenly Onyx Cloud Serpent نایاب ترین مونت بازی با ۰٫۰۳% احتمال دراپ می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .