پردیس وو با Mop باز می گردد

سرور پردیس (یا بلیز وو) (Pardis Wow,BlizzWow) در آخرین پست منتشر شده خود در سایت رسمی سرور اعلام کرد سرور در روز ۱۵ اردیبهشت سال جاری (حدود دو هفته دیگه) به دلیل درخواست های زیاد پلیر ها با پچ ۵٫۴٫۸ Mop ران خواهد شد.

متن اصلی:

حدود یک ماه پیش ما یک نظرسنجی بابت ران دوباره سرور برگزار کردیم که در آن از بازیکنان خواستیم تا جهت ران دوباره سرور پردیس (بلیز کنونی) با پچ کاتا نظر خود را اعلام کنند.

اما اکثر ایمیل های دریافتی حاکی از آن بود که بازیکنان دیگر به پچ قدیمی کاتا علاقه ای ندارند و علاقه خود را به ران شدن پچ های بالاتر اعلام میکردند.

با توجه به عبور تعداد رای دهندگان از مرز ۲۰۰ نفر با شماره های مختلف، مسئولیت ران دوباره سرور را هرچه بیشتر بر دوش خود احساس کردیم و برآن شدیم تا خواست بازیکنان مبنی بر ران دوباره سرور با پچ بالاتر و فیکس تر را به مرحله عمل برسانیم و علت تاخیر یک ماهه ما نیز تهیه سرور مناسب و فیکس متناسب با پچ Mists of Pandaria و ورژن ۵٫۴٫۸ بود.

سرور بلیز در نظر دارد تا حدود دو هفته دیگر یعنی روز ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۹۴ سرور PTR برای mop و ورژن ۵٫۴٫۸ را راه اندازی کند. علت راه اندازی سرور PTR کرش گیری سرور قبل از ران سرور اصلی میباشد. ضمن اینکه میزان فیکس سرور PTR نیز در مقایسه با سرور اصلی پایین تر خواهد بود. چرا که سرور PTR فقط برای کرش گیری است و بسیاری از اسکریپت ها هنوز بر روی سرور قرار داده نخواهند شد.

اما شاید خیلی ها این سوال بر ذهنشان عبور کند که PTR چیست؟

PTR مخفف کلمه Public Test Realm است . یعنی سرور تست عمومی. سرور PTR پردیس دارای خصوصیات زیر خواهد بود:

۱- هیچ کدام از هیرو ها و اکانت های شما به سرور PTR انتقال داده نخواهد شد.
۲- هنگام ساخت هیرو در سرور PTR هیروی شما مستقیم لول ۹۰ شده و فول pvp خواهد بود.
۳- کلیه اینس ها در سرور PTR بسته خواهند بود چرا که هدف سرور PTR فقط تست کرش در ضمینه pvp است.
۴- ممکن است برخی از اسپل ها در سرور PTR با مشکلاتی مواجه باشند که این طبیعی است. چرا که هنوز بسیاری از script های pvp بر روی سرور قرار داده نشده اند.
۵- سرور PTR فقط به مدت پنج روز یعنی از ۱۵ تا ۲۰ اردیبهشت ما ران خواهد بود.
سرور اصلی بلیز نیز به همراه کلیه هیرو های شما در سرور پاندا ۵٫۱٫۰ و سرور کاتا .۳٫۴۴ پردیس و کلیه اکانت ها، به فاصله ۵ روز یا ۳ هفته پس از سرور PTR یعنی در فاصله روز های ۲۵ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد ماه ران خواهد شد. این تاخیر به دلیل حذف کرش های به دست آمده توسط بازیکنان و همچنین قرار دادن مابقی اسکریپت ها بر روی سرور و همچنین انتقال هیرو ها به سرور اصلی میباشد.

بدین منظور ما پچ ۵٫۴٫۸ با map های دانلود شده در داخل بازی متناسب با سرور پردیس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. توجه داشته باشید که اکثر سرور های جهانی که هم اکنون با نام ۵٫۴٫۸ ران هستند، در واقع ۵٫۴٫۸ نبوده و ۵٫۴٫۷ میباشند و فقط از wow.exe دستکاری شده که پچ ۵٫۴٫۸ را برای بازیکن نمایش دهد استفاده میکنند. به همین دلیل با بازیکنان توصیه میکنیم که حتما از ۵٫۴٫۸ بودن بازی خود اطمینان حاصل کنند و یا این پچ را از ما تهیه کنند.

مشاهده منبع پست:

redirect

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .