پردیس وو از دیدگاه نابودی

پردیس وو یکی از بهترین سرور های بازی آنلاین و شاید بهترین سرور world of warcraft در ایران در دوره ای ! سروری که امروز حتی نامی ازش برده نمی شود.اخباری که مبنی بر فروش دامنه ی این سایت به وو زون به گوش می رسند.و متاسفانه همه و همه درست می باشد.این واقعیت که پردیس نابود شد!اما نکته ای که اینجاست عواملی است که باعث از بین رفتن این سرور شد.اگر در این سرور بازی کرده باشید بی شک می دانید که پچ ۴٫۳٫۴ ان در دوره ای بیشترین پلیر های آنلاین را داشت! بی شک می دانید که آپتایم این سرور نسبت به سرور های دیگر در دوران اوج بسیار زیاد بود!در این پست می خواهیم به صورت خلاصه روند نابودی پنهان پردیس وو (PardisWow) رو برسی کنیم.

قبل از شروع دقت کنید در حال حاظر سرور پردیس با نام دیگری (Blizzwow-بلیز وو) با پچ پاندا ران شده است.برای مشاهده ی توضیحات تکمیلی این صفحه را مشاهده کنید.

 

پردیس در پچ ۴٫۰٫۶ در یک کلام عالی بود پلیر ها , فیکس ها , گیم مستر ها , فروش سرور و…  همه و همه دست به دست هم داد تا پردیس بهترین باشد.پس از پچ آپ به ۴٫۳٫۴ دوباره شاهد شاهکاری دیگر بودیم!سرور با فیکس بالا.

از این مسائل می گذریم و مستقیم به سر اصل می رویم:

نابودی پردیس از اندکی قبل از پچ آپ به ۵٫۰٫۴ رخ داد زمانی که دائما قول های بیجا میداد.خبر از فیکس هایی می داد که در ان زمان بسیاری از ان ها نا شدنی بود!خبر از فیکس کامل کوئست های استارتر زون ها!که حتی استاتوس کوئست گیور ها تا جایی که یادم میاد باگ بود!شمارش ها اشتباه بود,پوزیشن ها داغون بود!

از طرفی دیگه اگه در پردیس بازی کرده باشید شاید یادتون بیاد که در یک تاریخی سرور بک خورد و این فکر می کنم چند باری هم تکرار شد!یعنی همه ی آیتم های آرنا پر… .

این دو مورد برای ترک یک سرور به نظرم کافیست.اما نکته ی مهمتر پچ آپ فوق العاده افتضاح پردیس بود که از آخر مشخص نشد که سرور با پچ پاندا بر روی سرور مجزا ران شده است و یا بر روی سروری که پچ کاتا ران بود!تا جایی که من یادم میاد هر وقت تو کاتا بازی میکردم هز ۱۰ دقیقه یک بار Dc می شدم.(به شخصه عقیده ام اینه که بر روی یک سرور ران شده بودن).این باعث مصرف بیهوده ی منابع سیستم میشد.و همینطور که میدونید میزان مطف Panda نسبت به Cata بیشتر می باشد.

خبر بعد اینکه پچ پاندا هم آنطور که باید بود , نبود! اکس پی ریت ۱ فوق العاده خنده دار بود.چون از هر ۱۰ کوئست ۳ کوئست کاملا باگ بود ! و مورد دیگه اینکه کسی نمیاد وقتشو برای لول اپ با اکس پی ریت یک تو یک سرور ایرانی اونم با پچ تازه تاسیسش هدر بده!و کاملا هم منطقیه!

و سرانجام افتضاح ناجور سرور پردیس:آف شدن سرور برای ۳ ماه!ان هم در تابستان!در این مدت نصف پلیر های پردیس از دست رفت!و پس از آن در اخرین دوران پردیس وو آن شدن نا گهانی سرور ان هم در مدارس و آن هم نزدیک به امتحانات!

کاش به همین جا ختم می شد!

ادمین سرور ادعا کرد سرور با فیکس ۹۹ درصد ران خواهد شد!اما ران کردن پیش از موعد سرور باعث شد باگ ها , لگ ها ,dc ها قابل تحمل نباشند.این روند تا جایی پیش رفت که پلیر های سرور از ۷۰۰,۸۰۰ گاهی ۱۰۰۰ و در یک دوره ۳۰۰ به عدد ۳۰ و در روز های اخر به ۱۰ نفر تغییر کند!و امروز می بینیم که یکی از سرور های بزرگ ایران پردیس وو (Pardis wow) نابود شده!و دامنه ی سرور به سروری دیگر فروخته شده.

 

درضمن!یکی از عوامل اصلی برای ران کردن پیش از موعد سرور ها فشار روانی سرور های رقیب برای پلیر ها بود که مسئولان پردیس رو مجبور به انجام این کار کردند!(لیست این سرور ها +  مدارک + تصویر از مطالب علیه پردیس به طور مستقیم و غیر مستقیم در دسترس می باشد و در صورت لزوم بر روی سایت قرار خواهند گرفت).

 

در ضمن تلاش می کنم در صورت تماس با ادمین پردیس شما رو از آخرین اخبار مرتبط با این سرور آشنا کنم.اما من در یک سایت دیگه که به نظم معتبر بود متوجه شدم که دیتابیس سرور به یک گروه دیگه واگذار میشه که احتمالا در نزدیکای عید و یا در عید سروری با پچ ۶٫x ران خواهند کرد.

 

ورود به دامنه ی سرور پردیس:

redirect

موفق باشید… .

2 پاسخ به پردیس وو از دیدگاه نابودی

  1. peyman گفت:

    مرسیییییییییییییییییییییییییی بابت سایت خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 19 =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .