بلیز وو:سخنی با بازیکنان

بلیز وو در آخرین خبر خود در سایت رسمی اش یک سری از مطالب و شایعات پیرامون سرور جدیدش را ذکر و به برخی سوالات پاسخ داد.متاسفانه پس از ران شدن این سرور (که طی گفته ادمین سایت با کور مولتن وو ران شده است) یک سری از پلیر های سودجو و شاید پر توقع مشکلات فرم انتقال هیرو را به میزان فیکس سرور ربط داده و تا جایی ادامه دادند که برای برخی سور جدید بلیز وو باگ جلوه داده شد.در جریان باشید خود بنده در این سرور بازی کردم و بر خلاف بسیاری از سرور ها ی پرجمعیت آنلاین که ادعا های عجیب درباره ی فیکس سرور دارند(در صورتی که از هر ۵ تا کوئستشون ۳ تاش باگه) این سرور بلیز وو از درصد فوق العاده ی فیکس برخوردار بود به طوریکه بنده تا لول ۸۵ باگ عجیبی پیدا نکردم و تنها ۲ باگ آن هم در منطق فرعی بازی پیدا کردم.این در حالیست که سرور های خارجی نیز که با هزینه های زیادی اداره می شوند مثل پاندا وو (پاندا وو روسیه) دارای تعداد زیادی کوئست باگ بودند.

خوب از این حرف ها بگذریم.متن اصلی خبر منتشر شده به شرح زیر بود:

اولین ایونت لول آپ بلیز آغاز شد.

 

مواردی که طی این ایونت شاهد خواهید بود:

۱- xp rate های بالا

xprate level up : 24x

xprate skillup : 3x

xprate reputation: 3x

xprate honor: 3x

 

۲- Boost رایگان به لول ۹۰:

طی این ایونت شاهد Boost رایگان به لول ۹۰ برای افراد زیر خواهد بود:

– افرادی که در سرور های دیگر هیروی لول ۸۵ به بالا دارند

– افرادی که در سرور پاندای پردیس هیرو داشتند

– افرادی که در سرور کاتای پردیس هیرو داشتند

جهت انجام این عملیات اطلاعات خود را در سرور مبدا شامل ریلم لیست سرور مبدا، نام سرور و ریلم، نام کاربری و رمز عبرو و نام هیروی خود را به ایمیل admin@blizzwow.ir ارسال نمایید تا هیروی لول پایین شما در سرور بلیز مستقیم به لول ۹۰ تبدیل شود.

 

توجه: لازم به ذکر است که انتفال هیرو از کاتا دیگر رایگان نیست و مستلزم پرداخت ۵۰۰۰ تومان هزینه میباشد.

افرادی که میخواهند هیروی خود را از سرور کاتا به بلیز انتقال دهند ابتدا اعتبار سایت خود را ۵۰۰۰ تومان افزایش داده و سپس نام هیرو ، اکانت و رمز عبرو خود در سرور کاتا و پاندا را برای ما ارسال کنند تا انتقال توسط خود ما صورت پذیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .