آشنایی با Class ها : Warrior

wow,world of warcraft,warrior,آموزش هیرو ی warrior,آموزش class های world of warcraft,آموزش class های Wow,آموزش Wow,آموزش world of warcraft

Class وریور-واریور (Warrior) کلس بسیار قدرتمند در بازی World of warcraft می باشد.Warrior ها می توانند در رول های تانکی و DPS بازی کنند.شاخه ی Protection این هیرو دارای خواس مرتبط با تانکی می باشد که کشتن Warrior را بسیار دشوار می کند.همچنین هیرو می تواند در رول Melee Damage نیز قوی کار کند.در حالت DPS دمیج از نزدیک هیرو بسیار بالا و قابل توجه می باشد.این Class دارای سه Specialization به نام های Fury,Protection,Arms می باشد.

Warrior دارای دو کلس مخصوص DPS با نام های Arms و Fury می باشد.هیرو Fury قابلیت استفاده از دو اسلحه ی Two hand را در یک زمان دارای می باشد (با استفاده از Titan’s Grip).همچنین این Class قابلیت اعمال دمیج به صورت Aoe را نیز دارای می باشد.Warrior این کار را با استفاده از Whirlwind و Bladestorm انجام می دهد.آن ها با استفاده از Stance ها می جنگند که میزان تولید Rage را تغییر می دهند.

Protection: (پیشنهادی برای هیروی تانک).

Fury:قابلیت حمل دو اسلحه two hand در یک زمان.

Arms:قدرتمند در Pve همچنین دارای قابلیت های مختص به زنده ماندن در Pvp.

Warrior ها می توانند با استفاده از باف های Battle Shout و Commanding  در رید ها باعث افزایش قدرت هم گروهی های خود شوند.

هیرو های این Class می توانند دشمنان را غافلگیر کنند مثلا Charge  باعث Stun َدن حریف و وارد کردن مقدار اندکی دمیج به او می شود.

 

Specialization های هیرو ی Warrior:

wow,world of warcraft,warrior,آموزش هیرو ی warrior,آموزش class های world of warcraft,آموزش class های Wow,آموزش Wow,آموزش world of warcraft

One Response to آشنایی با Class ها : Warrior

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .