آشنایی با Class ها : Shaman

shaman

هیرو ها Class شامل سلاطین جادو ها طبیعی و عناصر هستند که قابلیت بازی در رول های Melee Dps,Ranged DPS,Healer را دارند.این هیرو ها می توانند با توتم (Totem) های خود تاثیراتی را بر روی قدرت های رقیب یا اعضای Party خود بگذارند.آن ها می توانند یک Totem از هر چهر نوع خاک,آب,هوا,آتش Summon کنند( که توتم های Fire بر دشمنان تاثیر می گذارند و به آن ها دمیج می دهند).تاثیر گذاری Totem ها Shaman در رنج های مشخص (با کمیت یارد) می باشد.شامن زمانی هیرو شکست ناپذیری می شود که پلیر بداند در هر موقعیتی باید از چه نوع Totem استفاده کند.علاوه بر این ها Shaman دارای اسپل های قطع کننده می باشد.یکی از اسپل های جالب Shaman ها Reincarnation کی باشد که باعث می شود خودتان بتوانید خودتان را زنده کنید (البته با ۲۰ درصد HP اولیه).

شامن ها در درجه اول هیرو های Spell Caster می باشند اگر چه Enhancement Shaman ها می توانند به صورت Melee با دشمنان مقابله کنند.Enhance شامن ها می توانند با استفاده از قابلیت Dual Wield از اسلحه ها Off hand و one hand در مکان Off hand استفاده کنند.همچنین می توانند برای کمک در Raid ها از Feral Spirit استفاده کنند.فرا اسپریت یک جفت گرگ از جنس روح را Summon می کند که می تواند به هیرو Shaman در نابودی یا سرگرم کردن دشمنان کمک کند.همچنین هیرو شامن می تواند از Lightning Bolt به صورت instant استفاده کند.شامن ها Enhancement برای Healing نیز دارای اسپل Maelstrom Weapon می باشند.

شامن ها ی Elemental از دور با استفاده از Bolt ها به دشمنان دمیج قابل توجهی وارد می کنند.

شامن ها Restoration نیز دارای توانایی های مختص به Healing می باشند.شهرت این گروه به خاطر دو اسپل مخصوص هیلینگ آن ها با نام های Chain Heal و Healing Rain می باشد.

شامن می تواند با استفاده از اسپل Bloodlust  میزان دمیج و Heal done گروه را افزایش دهد.

Shaman ها دارای سه شیلد Lightning Shield  و Water Shield و Earth Shield می باشند که می توانند در هر زمان تنها از یکی از آن ها استفاده کنند.

 

Specialization های هیرو Shaman:

Elemental:

Lightning Bolt

Lava Burst

Fulmination

Earthquake

Mastery: Molten Earth

Elemental Overload

 

Enhancement:

Dual Wield

Stormstrike

Maelstrom Weapon

Lava Lash

Feral Spirit

Mastery: Enhanced Elements

Lightning Strikes

 

Restoration:

Earth Shield

Spirit Link Totem

Riptide

Healing Wave

Mastery: Deep Healing

Purification

 

 

2 پاسخ به آشنایی با Class ها : Shaman

  1. iR4j گفت:

    سلام و خسته نباشین
    اگه امکانش هست ، لطف کنین آموزش تایلنت ها در پچ های جدید رو بزارین برای همه کلاس ها
    مثلا پچ ۵٫۴٫۸ پانداریا
    با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .