آشنایی با Class ها : Rogue

rogue

Rogue کلس (Class) چرم پوش (Leather) در رول DPS می باشد.Rogue قابلیت وارد کردن دمیج های بالا و سنگین با سرعت بالا به دشمنان را دارد.Rogue هیرویی می باشد که می تواند از دیگران گلد بقاپو و یا آن ها را استان کرده و سپس به آن ها حمله کند.می تواند در مدت چند ثانیه هیرو Full Item را از پا در آورد و در یک کلام:اگر مراقب اطرافتان نباشید Rogue جان هیرویتان را می قاپد.Rogue در لغت نامه به معنای سرکش می باشد و در بازی World Of Warcraft نیز نقش یک دزد حرفه ای را بازی می کند.

اساس توانایی های روگ در قابلیت های غیب شدن (Invisible) هیرو می باشد که باعث می شود بتواند با چند ضربه از پشت دشمن را نابود یا حد الاقل مجبور به عقب نشینی و فرار کند.

روگ هیروی Melee اتک می باشد و از نزدیک به دشمنان خود اتک می دهد.از قابلیت های دیگر روگ می توان به استفاده از سم بر روی هر دو اسلحه ی خود اشاره کرد (قرار دادن poison بر روی Weapons).

Weapon یا اسلحه Rogue معمولا Dager می باشد که می توان دو یک از آن ها را بر روی هر دست سوار کرد (یعنی بر روی دو دست – دو دگر).

معمولا حملات هیرو Rogue با غیب شدن و پشت حریف رفتن آغاز و سپس با کست (Cast) کردن اسپل هایی مانند Cheap Shot. برای Stun کردن (در این مورد به مدت ۴ ثانیه) دنبال می شود.

البته استفاده از Weapon ها برای Class روگ محدود نمی باشد و Rogue می تواند از انواع آن ها مانند Mace one hand-Sword One hand-Fist Weapons – Axe One hand استفاده کند.دقت کنید بسیاری از Spell های کاربردی Rogue تنها با Dagger و یا Fist کار می کند (به عنوان مثال:Mutilate).

Rogue دارای باف (buff) های کاربردی مانند wiftblade’s Cunning می باشد (در این مورد میزان Haste Rating هیرو افزایش می یابد).

هنگامی که Rogue از Stealth استفاده می کند غیب می شود و کسی قادر به دیدن هیرو نمی باشد (البته به جز یار ها و موجودات باهوش و خاص در بازی-البته در هنگام دوئل هم هیرو غیب – invis می شود).

هیرو Rogue به دلیل قابلیت های مختص به Stun و قطع کردن کست اسپل ها (مانند Kick) و غیب شدن توانایی بالایی در PVP دارد.

هیرو Rogue تنها دارای Spec ها مرتبط با DPS می باشد اما در صورتی که در وضعیت بد مانند کم بودن هیل و زیاد بودن دشمن ها قرار گیرد می تواند از سه اسپل Combat Readiness و Evasion و Recuperate جهت بایپس کردن دمیج ها و Heal کردن خود استفاده کند.

برخی از قابلیت های روگ نیز حال فان دارند و به کار هیرو DPS نمی آیند مانند Pick Pocket که برای دزدیدن گلد استفاده می شود.

 

Specialization های هیرو Rogue (روگ):

Assassination:

Mutilate

Envenom

Venomous Wounds

Vendetta

Mastery: Potent Poisons

Master Poisoner

 

Combat:

Blade Flurry

Revealing Strike

Killing Spree

Adrenaline Rush

Mastery: Main Gauche

Combat Potency

 

Subtlety:

Backstab

Hemorrhage

Find Weakness

Shadow Dance

Mastery: Executioner

Sinister Calling

 

One Response to آشنایی با Class ها : Rogue

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .