آشنایی با Class ها : Priest

priest

Class (کلس) Priest – PS کلس استاندارد و حرفه ای مخصوص Healing می باشد.این کلس دارای دو Spec مختص به قابلیت های شفابخشی می باشد.به واقع می توان گفت زمانی که پریست (Priest) پا بگیرد دیگر راهی برای کشتن او وجود ندارد.

  • شاخه ی Holy این هیرو باعث افزایش قدرت هیلینگ می شود.همچنین دارای اسپل هایی برای Heal کردن گروهی یا تک به تک پلیر ها می باشد.برای نمونه Circle of Healing برای Heal کردن گروهی از Player ها در یک منطقه ی دایره ای شکل (AOE) استفاده می شود.همچنین شامل اسپل هایی جهت افزار Holy damage می باشد.
  • شاخه ی Discipline  دارای قابلیت هایی جهت افزایش قدرت های تانکی هیرو می باشد.مثلا اسپل Power Word: Shield باعث جذب دمیج های دشمن می شود.
  • شاخه ی دیگر Shadow می باشد که برای رول DPS از آن استفاده می شود.Shadowform  باعث افزایش Shadow Damage به مقدار ۲۵ درصد و افزایش آرمور به مقدار ۱۰۰ درصد می شود.
  • Priest دارای باف های ویژه و کمیابی می باشد که نمونه ی معروف آن Power Word: Fortitude, می باشد که به میزان ۱۰ درصد Stamina را افزایش می دهد.همچنین Priest می تواند از Divine Hymn , Dispel Magic,,Purify,Mass Dispel در  Raid ها برای کمک به پلیر ها استفاده کند.
  • همچنین Priest دارای قابلیت های Fun – خنده دار – تفریحی می باشد که می توان به Leap of Faith به عنوان نمونه ای از آن ها اشاره کرد.

Specialization هیرو Priest:

Discipline:

Power Word: Shield

Penance

Power Word: Barrier

Spirit Shell

Divine Aegis

Mastery: Shield Discipline

Enlightenment

 

Holy:

Circle of Healing

Flash Heal

Divine Hymn

Chakra: Sanctuary

Lightwell

Mastery: Echo of Light

Divine Providence

 

Shadow:

Shadow Word: Pain

Mind Blast

Shadow Orbs

Vampiric Embrace

Mind Flay

Devouring Plague

Mastery: Mental Anguish

Mastermind

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .