آشنایی با Class ها : Paladin

آموزش هیرو Paladin

طبق روال این چند روز با یکی دیگر از پست های آشنایی با Class ها در خدمتتان هستیم.در این آموزش به برسی نکات مقدماتی راجع به کلس (Class) پالادین (Paladin) می پردازیم.

Paladin ها قابلیت تحمل ضربات شدید در هنگام جنگ را دارند و می توانند در PVP های سخت دلیلی بر برتری تیم خود باشند.آن ها می توانند بازیکنان یار خود را شفا بخشند (Healing) و یا دشمنان را استان کنند (Stun), می توانند یاران کشته شده ی خود را زنده کنند (resurrecting ), آن ها قابلیت حمل اسلحه های دو دست (Two Hands) را دارند و می توانند Demon ها و Undead ها را به راحتی از بین ببرند.Class پالادین در اصل بر روی نکات دفاعی کار می کند بنابراین کشتن این هیرو بسیار دشوار می باشد مخصوصا زمانی که Gs هیرو بالا باشد(در برخی موارد تقریبا غیر ممکن است).

Paladin هیرویی با قابلیت استفاده از Spell ها و ضربات میل می باشد.قابلیت های هیلینگ (Healing جهت افزایش HP) این هیرو بسیار قدرتمند و قابل توجه می باشد.این هیرو قابلیت استفاده از ۱ نوع باف را برای پلیر ها دارد که معروف ترین آن ها King می باشد.

همانطور که ذکر شد کشتن پالادین ها بسیار دشوار است و اسپل Righteous Fury می تواند قابلیت های تینکی این هیرو را قوی تر کند.

کست کردن اسپل ها برای هیرو پالادین با استفاده از مانا (Mana) انجام می شود.البته علاوه بر مانا این هیرو می تواند از Holy پاور استفاده کند که در وضعیت های خاص می تواند قدرت بیشتری را برای Ability های خاص ایجاد کند(مثلا باعث افزایش قدرت شفابخشی Word of Glory می شوند).

رول های پالادین DPs,Tank,Healer می باشند.

 

Specialization های هیروی Paladin:

Holy:

Holy Shock

Word of Glory

Holy Radiance

Beacon of Light

Mastery: Illuminated Healing

Sanctified Light

 

Protection:

Crusader Strike

Judgment

Avenger’s Shield

Shield of the Righteous

Mastery: Divine Bulwark

Sacred Duty

 

Retribution:

Crusader Strike

Judgment

Templar’s Verdict

Exorcism

Hammer of Wrath

Mastery: Hand of Light

Righteous Vengeance

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .