آشنایی با Class ها : Mage

mage

Mage یکی از کلس (Class) هایی می باشد که کشتن آن سخت و زنده ماندن در مقابل دمیج های بالای آن سخت تر می باشد.میج (Mage) از عناصر یخ (Frost),آتش (Fire),محرمانه-سری (Arcane) برای نابود کردن دشمنانش استفاده می کند.Mage کلسی می باشد که پلیر را قادر می سازد تا در فواصل دور به سایر پلیر ها دمیج (DMG-Damage) بالایی بدهد.این مورد در PVP بسیار کارایی دارد.شما می توانید با استفاده از Bolt های مختلف به صورت تک هدفه (Single Target) به یک پلیر دمیج زیادی وارد کنید یا به صورت AOE در یک محدوده ی وسیع به تعداد بیشتری از پلیر ها دمیج بدهید.

از قابلیت های دیگر میج استفاده از Arcane Portal جهت سفر (Travel) به سایر مناطق بازی می باشد.همچنین میج قابلیت ساخت آیتم های مخصوص Restoration را دارد(آیتم هایی که Hp,Mana) را افزایش می دهند.

انبار Mage ها شامل Buff ها , Stun ها , Debuff ها و… می باشد که باعث قدرتمند شدن هیرو در مقابل سایر هیرو ها می شود.

یکی از قابلیت های Mage برای Restore کردن HP (جان و سلامتی هیرو) + مانا (Mana) اسپلی به نام Conjure Refreshment  می باشد که این کار را می تواند بر روی هیرو های دوست در بازی به انجام رساند.

از جمله باف-بوف (Buff) های هیرو که در Raid ها به کار می آید Arcane Brilliance می باشد که کریتیکار (Critical) دمیج هیرو را ۵ درصد و Spell Power هیرو را ۱۰ درصد به مدت یک ساعت افزایش می دهد.

همچنین Mage کلسی (Class) می باشد که می تواند پورتال هایی را برای انتقال دادن هیرو ها (یا خودش) به شهر های اصلی (مثل Orgrimar) بسازد(اما کار اون ها رو با Warlock اشتباه نگیرید,چون Warlock می تونه هیرو رو Summon کنه و هیچ هیروی دیگه ای این قابلیت رو نداره,Mage فقط از پورتال به مقصد می رسونه).

Frost Spec هیروی میج جایی برای زنده ماندن هیرو های دشمن باقی نمی گذارد.شما می توانید منطقه ای را یخ زده بکنید و یا یک Pet (که Attack هم میده) Summon کنید.

یکی از دیگر قابلیت های هیروی Mage که اعصاب خورد کن ترین اون ها برای هیرو های مقابل هست (به شخصه خودم) Polymorph (چند ریختی) می باشد که هیرو ی شما رو به یک عدد گوسفند تبدیل می کند:D.در این حالت شما نمی توانید هیچ اسپلی را Cast (کست-استفاده) کنید.دقت کنید با این اسپل تنها یک هیرو را در یک زمان می توانید به Sheep (گوسفند) تبدیل کنید.

رول های میج به صورت Ranged DPS می باشد.

لیست Specialization های Mage:

Arcane:

Arcane Blast

Arcane Charge

Arcane Barrage

Arcane Missiles

Mastery: Mana Adept

 Arcane Mind

 

Fire:

Fireball

Pyroblast

Inferno Blast

Combustion

Mastery: Ignite

Incineration

 

Frost:

Frostbolt

Summon Water Elemental

Fingers of Frost

Fingers of Frost

Mastery: Icicles

Ice Shards

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 11 =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .