آشنایی با Class ها : Hunter

hunter-هانتر-شکارچی0هیرو-world of warcraft

Class هانتر-Hunter (شکار چی) تنها کلس Ranged Damage بازی World of warcraft می باشد که با با Gun,Bow می جنگد.این کلاس برای کستینگ خود از Focus استفاده می کند که به صور معمول در هر ثانیه ۶ واحد Focus دریافت می کند (البته برخی از Instant اسپل ها به طور ناگهانی تا ۹ فوکوس نیز اضافه می کنند).جالبی این Class در این است که بر خلاف سایر دور اتک های بازی Spell های Magical ندارد و اغلب اسپل های هیرو صرفا به صورت Instant می باشند (البته برخی Instant نمی باشند).Hunter می تواند دمیج های سنگینی را به هیرو های دشمن وارد کند و دارای سم هایی می باشد که می تواند از آن ها برای دمیج دادن به دشمنان و یا Slow کردن آن ها استفاده کند (Buff-Debuff).

هانتر در ابتدای بازی (لول ۱) صاحب یک پت (Pet) می شود که بستع به Race هیرو دارای ظاهر متفاوتی می باشد. و می تواند در جنگ ها و هنگام کامبت به Hunter کمک کند.البته شما می توانید پت خود را در ادامه ی بازی عوض کنید.حالت جنگیدن آن ها را تغییر دهید و…  (البته تا لول ۱۰ قادر به تغییر دادن کنترل های هیرو نخواهید بود).

Hunter می تواند با استفاده از اسپل Beast Mastery tree  پت های مختلفی را برای خود بسته به قابلیت ها و ظاهر آن ها انتخاب کند.

 • Hunter می تواند تا ماکسیموم ۲۹ (۳۷ برای Beast Master ها) گونه پت را داشته باشد که حدودا ۱۵۰ ظاهر مختلف را ارائه می دهند.
 • Hunter دارای اسپل ها و قابلیت هایی برای فرار از خطر دشمنان می باشد.به نوان مثال Feign Death و Disengage به ترتیب : ۱-هیرو را به صورت تقلبی و ظاهری به حالت مرده در میاورد (البته هیرو رو از حالت Target همه ی دشمنان در می آورد) ۲- و هیرو را به عقب پرتاب می کند.
 • Hunter دارای انواع ترپ-تله-Trap ها می باشد که می توان به Tranquilizing Shot به عنوان نمونه اشاره کرد.همچنین دارای تعداد متعددی Buff برای پت های مختلف می باشد که می توان به عنوان نمونه به اسپل Ancient Hysteria اشاره کرد.
 • Beast Master Specialization بر روی میزان دمیج پت ها-کنترل ها و قابلیت جذب پت های بیشتر نسبت به سایر Spec ها تمرکز دارد.
 • Marksmanship دارای قابلیت های Damage از دور می باشد.
 • Survival دارای قابلیت های مختص به Raid ها می باشد.

Specialization های هیرو ی Hunter:

Beast Mastery:

Kill Command

Cobra Shot

Cobra Strikes

Bestial Wrath

Mastery: Master of Beasts

Animal Handler

 

Marksmanship:

Aimed Shot

Rapid Fire

Bombardment

Chimaera Shot

Mastery: Sniper Training

Lethal Shots

 

Survival:

Explosive Shot

Cobra Shot

Black Arrow

Trap Mastery

Mastery: Essence of the Viper

Lightning Reflexes

 

One Response to آشنایی با Class ها : Hunter

 1. MEHDI. PK گفت:

  سلام. من چند سال هست که وو بازی میکنم اولین هیرو که درست باهاش بازی کردم دروید بوده و همه کلاس های دیگه هم بازی کردم میخواستم ببینم
  از بین. روج و دی کی وهانتر و. دروید کدومش بهتره یا قویتره که تاجایی که میشه هیرو های دیگه رو شکست بدی. ممنون میشم جواب بدین.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یک =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .