آشنایی با Class ها : Druid

druid - dudu - دودو - دروید

خور در این پست می خواهیم با یکدیگر به برسی قابلیت های اولیه Class دودو – Dudu یا همون دروید (Druid) بپردازیم.هیرو Druid یک هیرو ی همه فن حریف به تمام معناست.چرا که می تواند از میان ۴ Specialization یکی را انتخاب کند و جالب اینجاست هر کدام از Spec ها یک رول مخصوصی را برای هیرو ایجاد می کند.یعنی هیرو می تواند در تمامی رول های Melee Dps,Ranged Dps,Healer,Tank بازی کند.نکته ی جالب تر اینجاست که در همه ی این موارد دارای اسپل های فوق العاده قوی می باشد.به صوری که در حالت DPS کشتن دشمنان را سهل و در حال ها ی تانکی و Healer کشتن یار ها را سخت می کند!هیرو های Druid می توانند به اشکال و مجودات مختلف تبدیل شوند.مثلا می توانند به یک پرنده برای پرواز سریع یا به یک یوز برای حرکت سریع تبدیل شوند.می توانند به مجودات دریایی تبدیل شوند و… .به این حالت های Shapeshft می گویند.

Restoration:دارای اسپل Incarnation: Tree of Life (یک نوع Shapeshift) می باشد.

Feral (Cat):برای رول Melee Dps استفاده می شود.Cat Form شیپ شیفت مخصوص این شاخه می باشد که در این فرم می توانید دمی بالایی را به دشمنان وارد کنید.

Guardian (Bear):برای رول تانکی استفاده می شود و اسپل Bear Form شیپ شیفت مخصوص آن می باشد که باعث باز شدن تعداد زیادی از اسپل های مختص به تانکی و یک سری اسپل های مرتبط با کاهش دمیج و… می شود.در این حالت آرمور شما نی زبالا می رود.

Balance:برای رول Ranged Dps استفاده می شود و دارای اسپل برای دمیج های قدرتمند می باشد.همچنین دارای Shapeshift خاصی برای افزایش آرمور با نام Moonkin Form,می باشد.

دروید ها انواع تغییر حال های خود را می توانند با ترین کردن یا حل کوئست های لازم به دست آورند.

برخی از Shapeshift ها برای همه ی دروید ها در هر Spec قابل دسترسی می باشد.مانند Bear Form و Travel Form و Cat Form و Travel Form و Travel Form و Flight Form.

همچنین دروید ها دارای قابلیتی جهت تلپورت (Tele-Teleport) به Moonglade می باشند.

 

Specialization های هیرو ی Druid:

Balance:

Wrath

Starfire

Starsurge

Moonfire

Eclipse

Mastery: Total Eclipse

Lunar Guidance

 

Feral Combat:

Rake

Rip

Shred

Savage Roar

Mastery: Razor Claws

Sharpened Claws

 

Guardian:

Ursa Major

Lacerate

Savage Defense

Tooth and Claw

Mastery: Primal Tenacity

Survival of the Fittest

 

Restoration:

Lifebloom

Regrowth

Swiftmend

Wild Growth

Mastery: Harmony

Naturalist

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .