آشنایی با Class ها : Death Knight

Death Knight

Death Knight یا Dk کلس (Class) معرفی شده در پچ ۳٫۳٫۵ می باشد.دس نایت ها شوالیه های مرگ و نوکران لیچ کینگ (Lichking) می باشند.برای این که بتوانید از این کلس استفاده کنید ابتدا باید یک هیرو ی لول ۵۵ در اکانت داشته باشید تا در کنار آن بتوانید یک هیروی Death knight بسازید.استارتر لول این نوع هیرو ۵۵ می باشد.Death Knight ها دارای قابلیت های خاص خود هستند.همانند سایر کلس ها در چند رول قابل استفاده می باشند.رول های معمول برای این هیرو Tank و Dps می باشد.

طبق منطق و نکات ذکر شده در خود بازی تلنت Tank این هیرو Blood می باشد.با این حال برخی معتقد به استفاده از Frost در هنگام تانکی می باشند(که به نظر بنده اشتباه محضه).

در این کلس شما با ۳ نوع اکتیو بوف (Active Buff) به نام های Frost Presence,Blood Presence,Unholy Presence می جنگید.تلنت های این هیرو Unholy,Blood,Frost می باشد.

تمرکز تلنت Blood بر قابلیت های Tanki و Frost بر روی Dps با استفاده از اسپل های کند کننده و Unholy بر روی DPS با استفاده از Pet هایی می باشد که هیرو در اختیار دارد.

Presence ها نیز به همین صورت تغییراتی در قدرت های هیرو ایجاد می کنتد.به عنوان مثال Presence آنهولی (Unholy) سرعت (Ms-Move Speed) هیرو را افزایش می دهد.

 

Death Knight

 

هیرو دارای اسپلی برای کنترل اسلحه ها (Weapons) می باشد که نام آن Runeforging می باشد.

این هیرو دارای مونت خاص خود با نام Winged Steed of the Ebon Blade می باشد(البته با ۱۰۰۰ گلد قابل خرید است).

استارتر زون (Starter Zone) کلس DK منطقه ای به نام Acherus و Ebon Hold واقع در Plaguelands: The Scarlet Enclaveمی باشد که توسط هیرو های سایر Class ها قابل دسترسی نمی باشد.

هیرو ی Death Knight قابلیت رس (resurrect) کردن هیرو ها را با استفاده از قابلیت Raise Ally دارد.

همچنین هیروی دس نایت (Dk-Death Knight) از رید بوف هایی مانند Horn of Winterبهره می برد(این نمونه STR هیرو را افزایش می دهد).

کلس هایی که DK به راحتی می تواند آن ها را بکشد:Warrior

کلس هایی که DK را به راحتی می کشند:Mage

(طبق تجربه ی شخصی بنده)

Death Knight در یک خط:هیرویی با Str بالا,قابلیت های تانکی فوق العاده,قدرت PVP,PVE متعادل و بالا و یکی از برترین کلس های بازی می باشد.اگر هیرویی همه فن حریف می خواهید در انتخاب DK شک نکنید!

 

3 پاسخ به آشنایی با Class ها : Death Knight

 1. […] آشنایی با Class ها : Death Knight – وو سورس||Wow Source […]

 2. mahdi گفت:

  سلام
  کجا میشه برای دث نایت لول های جدید و قوی ترین کرد؟
  تلنت را بعد از لول ۸۰ میشه گرفت؟
  تلنت ها blood بهتر است یا frost ?

 3. […] حال حاظر می توانید از پست آشنایی با Class ها : Death Knight استفاده […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + چهارده =

 
کانال گامینو
همه چیز درباره ی دنیای گیم... .
آخرین اخبار, نقد و برسی ها, تریلر ها, ویدیو ها ی دنیای گیم.معرفی سرور های بازی های آنلاین و ارائه ی پر سرعت ترین لینک های دانلود بازی,همه و همه در کانال تلگرامی گامینو... .